Kniha Drž sa! od influencerky Kristiny Kuzmič: Zábavné a inšpiratívne čítanie pre všetky mamy

Táto kniha je ako stretnutie s dlhoročnou priateľkou alebo ako správa od spriaznenej duše, čo vám po náročnom dni dodá energiu prežiť ďalšiu bezsennú noc. Je to uistenie, ktoré každá matka občas potrebuje počuť: Netreba vždy všetko zvládať dokonale.

Presne o tom je kniha Drž sa! od svetoznámej influencerky Kristiny Kuzmič. Ponúka rady a povzbudenie pre ženy, ktoré čelia neustálemu tlaku okolia i nárokom, aké na seba často kladú samy. Vychádza z vlastných neľahkých skúseností a dotýka sa rôznych tém spojených nielen s rodičovstvom, ale i s osobným a pracovným životom.

Kristina Kuzmič je dnes svetoznáma influencerka, ktorá má len na Facebooku takmer 3 milióny fanúšikov a na Instagrame ďalších 500-tisíc followerov. Napísala motivačné a zábavné čítanie o rodičovstve, každodennom zápasení s problémami a pochybnosťami spojenými s výchovou detí.

 

Pozrite si video Kristiny Kuzmič:

 

Už na prvých stranách Kristina napríklad popisuje, ako dostala e-mail od akejsi ženy – tá videla jej bláznivé videá a navrhla, aby sa prihlásila do súťaže Oprah hľadá novú televíznu hviezdu. Vraj preto, že patrí na televízne obrazovky. Nielenže tú ženu nepoznala, ale s partnerom ani nevlastnili fungujúci televízor, takže o Oprahinej súťaži vôbec netušili.
Napokon sa prihlásila, zavolali jej z kastingu, nasledujúce mesiace postupovala do ďalšieho a ďalšieho kola, až sa ocitla medzi desiatkou najlepších. Vybrala ju samotná Oprah.

 

„Pamätám si iba jednu myšlienku: OPRAH VIE, KTO SOM! Rozoznala by moju tvár, keby ma zbadala v zástupe ľudí! Keby pred ňou niekto spomenul moje meno, nenútene by odvetila: „Ach áno, viem, o kom je reč.“ Skutočná súťaž sa mala ešte iba začať, no už vtedy som mala pocit, že som vyhrala v živote viac, než som čakala…“

 

Ako sa to skončilo? Prečítajte si v knihe z vydavateľstva Ikar Drž sa!
Kristina Kuzmič rozpráva príbehy, smeje sa na sebe, svojich pádoch, vychutnáva si svoje úspechy. Je nenútená, hravá, dobre sa číta a pobaví vás.
Ale čo je najdôležitejšie – možno vás inšpiruje a nakopne. Aj ona bola na dne, nevyzeralo to ružovo, no neutápala sa v slzách a trápení. Zdvihla hlavu, nahodila úsmev a kráčala.

Kristina Kuzmič pochádza z Chorvátska, odkiaľ pre vojnový konflikt emigrovala do Ameriky. Po rozvode sama čelila rodičovským výzvam, finančným problémom a depresii. Vlastné skúsenosti pretavila do povzbudivých vtipných videí, ktoré na sociálnych sieťach získali vysokú sledovanosť. Drž sa! je jej prvá kniha, ktorá sa v roku 2020 dostala na zoznam bestsellerov magazínu Publishers Weekly.

Milan Buno, knižný publicista

 

Kniha vychádza v preklade Denisy Ghaniovej.

 

Viac info o tomto titule nájdete tu:

 

 

Autor: Deni

Milovníčka kníh a všetkého, čo súvisí s knižným svetom. Najčastejšie ma nájdete v kníhkupectve, ktoré je mojím druhým domovom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *