Rok podľa Dary 2022: Nový diár Dary Rolins plný fotografií, zaujímavých príbehov či receptov

Ikona českej aj slovenskej popovej scény Dara Rolins má nový diár na rok 2022 – Rok podľa Dary. Je to už jej šiesty diár, predchádzajúce boli mimoriadne úspešné a inšpiratívne. Napokon, ako množstvo vecí, na ktoré Dara siahne.

Ak chcete vedieť viac o novom diári, ale aj o hudbe, koncertoch, jedle, deťoch a výchove, vypočujte si knižný podcast s Darou. Reč je v ňom aj o slušnosti a vďačnosti, ktoré akosi medzi ľuďmi chýbajú. Dozviete sa, po čom Dara túži a čo jej prekáža na svojom tele. Prípadne čo by ešte rada vyskúšala.

 

 

Rok podľa Dary

Čo nájdete v diári Dary Rolins?
Sú tam klasické strany s dňami, kto má meniny, priestor na poznámky a to všetko poprekladané myšlienkami, úvahami, receptami a fotkami. Tiež rôzne tipy a triky, príbehy.
„Teším sa, že sme tento diár naozaj dobre vytunili,“ povedala pre spomínaný podcast Dara.

Už od začiatku svojej kariéry, kedy začínala ako detská hviezda Darinka Rolincová, je fenoménom na československej hudobnej scéne. V podcaste spomína aj na toto obdobie, kedy dostala veľkú ponuku z nemeckého hudobného vydavateľstva, ktorá jej mala zaručiť veľké peniaze, no Dara aj na zhrozenie Karla Gotta odmietla.

Okrem hudobných úspechov je však Dara aj šikovnou podnikateľkou a influencerkou. Vďaka svojmu talentu, pozitívnemu mysleniu a naladeniu ovplyvňuje státisíce ľudí najmä na Instagrame a Facebooku.

Zdroj: BUX

Rok podľa Dary 2022 z vydavateľstva Ikar je graficky veľmi pekne spracovaný diár. V závere je vložená obálka s darčekom – poznámkovým zošitom na všetko, o čom chcete hovoriť, no neodvažujete sa. Volá sa Po prezradení znič, kde je 12 otázok, ktoré si môžete vyplniť. Napríklad:

  • Keby sa dalo čokoľvek vrátiť, urobiť ešte raz odznova a inak, bolo by to…
  • Na svojom tele mám/nemám rada…
  • Raz by som chcela vyskúšať, ale bojím sa…
  • Najlepší sex som mala s…
  • Z fleku by som dokázala byť neverná s…

Rok podľa Dary na rok 2022 je opäť malé nazretie do osobného života Dary Rolins, jej myšlienok, k tomu dobré tipy, inšpiratívne zamyslenia a postrehy.

Milan Buno, knižný publicista

 

Viac info o tomto titule nájdete tu:

 

Autor: Deni

Milovníčka kníh a všetkého, čo súvisí s knižným svetom. Najčastejšie ma nájdete v kníhkupectve, ktoré je mojím druhým domovom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *