Lucia Sasková a jej nový šťavnatý príbeh Utajená: Zažite svet hudby, šoubiznisu a sociálnych médií

Práve vyšla Utajená od Lucie Saskovej. Úžasná oddychovka, pohodové čítanie o vzťahu, o dvoch ľuďoch a dvoch svetoch, ktoré by sa inak nikdy nestretli. No osud vie občas prekvapiť.

O knihe

Sex, drogy a rock and roll!
K tomu skvelá hudba, koncertná šnúra, šoubiznis, sociálne siete a rodiaci sa vzťah. Má v takomto prostredí láska vôbec šancu? Najmä ak ON je populárny líder obľúbenej skupiny a ONA sivá myška, ktorá sa snaží nebyť na očiach, pretože v predošlom vzťahu si zažila toľko, ako málokto z nás.

Hlavná hrdinka – ktorej meno nespoznáme, ako sme si už u Lucie zvykli – má prekladateľskú firmičku a je jej dobre. Teda pracovne, pretože v osobnom živote si vytrpela viac než dosť. Má jazvy na tvári a srdce rozbité na milión kúskov. Aj preto sa tak trochu skrýva, vyhýba sa akejkoľvek publicite a snaží sa nebyť na radare.

Svojej kamoške Nine z agentúry, ktorá organizuje rôzne akcie, prisľúbi pomoc. Vypadol im človek a vo Viedni potrebujú ubytovať, postarať sa o populárnu fínsku skupinu Long Story. Hoci ich naša hrdinka vôbec nepozná, nenechá priateľku v štichu a ide do Viedne. Spoznáva členov kapely, ich manažéra, ale najmä lídra Lea. Upútal ju, zaujal a ako sa neskôr ukáže, aj ona mu padla hneď do oka.

Čoskoro jej obráti zaužívané stereotypy hore nohami, vtiahne ju do víru svojho sveta plného pozlátka, slávy, fanúšičiek a rodí sa medzi nimi vzťah. No ona sa snaží skrývať svoju minulosť a netuší, že aj Leo má isté problémy, ktoré však časom vyplávajú na povrch.
Ich svety sa neustále rozdeľujú a spájajú, stretávajú sa, znovu rozchádzajú. Zažívajú vzostupy a pády, čelia intrigám, pochybnostiam, špine zo sociálnych médií.
Ako dlho dokážu tajiť svoj vzťah? Ako dlho dokáže byť ona UTAJENÁ a on balansovať na hranici dvoch rozdielnych svetov?

 

Pozrite si, čo o svojej knihe hovorí Lucia Sasková:

 

Utajená je absolútna oddychovka, do ktorej naskočíte hneď na prvých stranách. Spoznáte hlavnú hrdinku, cestujete s ňou do Viedne, kde mala pripraviť príchod akejsi slávnej skupiny, ktorú ona ani nepoznala, a zrazu ste v tom až po uši.

Lucia Sasková napísala vynikajúci, dynamický príbeh, ktorý vás prevezie ako na horskej dráhe: raz idete hore, tešíte sa, fandíte ich vzťahu a potom sa rútite strmhlav dolu a máte pocit, že sa to nemôže skončiť dobre. Že vrazíte do betónu a všetko sa skončí. Musí. Veď ako vraví – „kto vám dnes dopraje kúsok šťastia? Prajnosť je prežitok, ľudia sa tešia skôr z vášho nešťastia.“

 

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

 

Milan Buno, knižný publicista

 

Viac info o tomto titule nájdete tu:

 

 

Autor: Deni

Milovníčka kníh a všetkého, čo súvisí s knižným svetom. Najčastejšie ma nájdete v kníhkupectve, ktoré je mojím druhým domovom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *