Edícia Stonožka prichádza s novinkou: Knižné batôžky, ktoré zabavia deti a pomôžu rodičom

Všetci rodičia chcú, aby ich deti čítali krásne knižky, pri ktorých sa zabavia, prežijú nádherné chvíle, ale tiež sa niečomu priučia. Knižky, ktoré ich tiež rozvíjajú, prinášajú úžitok aj milé príbehy. Máme pre vás skvelý tip na batôžky plné prekvapení od kamošky Stonožky.

Nové batôžky podľa veku a témy

Stonožka je knižná kamoška vašich detí a pripravila 9 úžasných batôžkov, ktoré sú plné prekvapení. Stačí si kliknúť na www.stonozka.sk a vybrať ten najvhodnejší. V každom balíčku je 5-6 knižiek, to celé zabalené v špeciálnom žltom batôžku s logom Stonožky a ešte navyše aj sú tam aj nejaké darčeky.

Batôžky od Stonožky sú pekne rozdelené podľa veku a témy, takže či už máte malého mudrlanta, malú princeznú, alebo vaše dieťa rado majstruje a má šikovné ručičky – každé si tam nájde ten svoj batôžtek.

Čiže napríklad Batôžtek pre knižných hrdinov od 4 do 6 rokov. Nájdete v ňom napríklad príbehy Šťastie je líška alebo Pom Pomove dobrodružstvá, ktoré si môžete s deťmi čítať. Ale tiež je tam cvičebnica o písmenkách, knižka Nebojím sa prvej triedy či Moja prvá angličtina s Montessori. Takže niečo na zábavu, aj pre poučenie, aby sa vaše deti nenudili.

Alebo Batôžtek pre mudrlantov. Ten je určený najmä pre deti, ktoré sa už nevedia dočkať školy. Stonožka doň namiešala cvičebnice z matematiky, čítania a písania. K tomu nádherný príbeh Malý vlk s veľkým srdcom, ktorý si zamilujete aj vy.

Zdroj: bux.sk

V batôžku je aj knižka Vincenta Šikulu Deti a leporelo Moja prvá cesta okolo sveta. Keď ho roztvoríte, získate glóbus, na ktorom môžu deti spoznávať našu planétu, jednotlivé krajiny či mestá.

Ku každému batôžku sú pribalené darčeky, super vymaľovánky a samolepková kniha Nalepuj a spoznávaj: farby a tvary.
Takýchto batôžkov je 9 – aj pre princezné, pre mudrlantov, veľkáčov, pre výmyselníkov či šikovné ručičky. Stačí si vybrať a čo je super – každý batôžtek je lacnejší takmer o polovicu toho, čo by ste dali za jednotlivé knižky.

 

Pozrite si všetkých 9 batôžkov od Stonožky.

 

Batôžky od Stonožky sú výborný tip pre všetkých rodičov a zvlášť maminy, ktoré majú doma malé deti, chcú ich zabaviť, rozvíjať a záleží im na tom, ako hodnotne trávia deti čas. Môžete svojich predškolákov a školákov svedomito pripravovať na školské povinnosti aj z pohodlia domova. S týmto balíčkom knižiek sa deti nudiť nebudú – zabavia sa pri pekných rozprávkových príbehoch a ďalšie knižky ich niečo naučia. A uvidíte, najviac si obľúbia žltý batôžtek s logom Stonožky.
Stonožka je značka vydavateľstva Ikar a prináša knižky pre deti od 0 do 18 rokov.

Milan Buno, knižný publicista

 

Najkrajšie detské knihy hľadajte na
www.Stonozka.sk.

 

Autor: Deni

Milovníčka kníh a všetkého, čo súvisí s knižným svetom. Najčastejšie ma nájdete v kníhkupectve, ktoré je mojím druhým domovom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *